Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Bezpieczeństwo i efekt – RF Lavatron

Bezpieczeństwo i efekty zabiegów falami radiowymi Lavatron RF

Do wykonywania zabiegów RF wykorzystujemy wielokrotnie nagrodzone na targach medycznych i kosmetologicznych w Japonii, USA a także w Polsce, urządzenia medyczno – komputerowe LavaTRON.
Stosowana przez nas maszyna jako jedyna na rynku jest wyposażona w automatyczny komputerowy system kontroli mocy emisji fali w zależności od grubości skóry i tkanki tłuszczowej w miejscu wykonywania zabiegu.
Unikalną cechą jest tu system czujników który kontrolując w czasie rzeczywistym temperaturę tkanki zawsze dostosowuje automatycznie moc, tak aby nie przegrzewać obszaru zabiegowego.

Podstawową przewagą LAVATRON nad innymi mono i multi polarnymi jest opatentowany system komputerowy, który w czasie rzeczywistym dopasowuje emisję fal do parametrów tkanki (grubość, zawartość wody, tłuszczu), tak aby w danym konkretnym miejscu zabiegowym, temperatura rozgrzania tkanki była zgodna z życzeniem zaprogramowanym przez operatora. System ten, jednocześnie , automatycznie ogranicza maksymalną temperaturę zabiegu do poziomu bezpiecznego.

Dzięki tej unikatowej cesze, operator programując temperaturę rozgrzania tkanki, w pełni kontroluje zabieg.

Taki system w 100% gwarantuje : 

  • optymalną i bezpieczną emisję fali,
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem / niedogrzaniem tkanek,
  • optymalizację zabiegu w zakresie jego skuteczności.

 

LAVATRON jako jedyny zapewnia taką możliwość.
Wszystkie pozostałe urządzenia stosują uśrednione , z góry zaprogramowane, poziomy emisji, które operator ustawia ręcznie. Nie ma zatem w takim wypadku żadnej gwarancji, do jakiego poziomu rozgrzewana jest tkanka, ponieważ operator tego po prostu nie wie. Zwłaszcza w przypadku maszyn multi polarnych, które najczęściej sztucznie wychładzają zewnętrzną warstwę skóry, aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu ewentualnego przegrzania.

Doskonałym przykładem możliwych komplikacji ustawienia maszyny, niech będzie np. skóra na twarzy, gdzie zarówno grubość skóry jak i np. grubość tkanki tłuszczowej może być bardzo różna np. na czole, pod okiem czy na policzkach. Kolejną kwestią jest też znaczna różnica tych parametrów jaka występuje pomiędzy poszczególnymi pacjentami.

Należy zatem przypuszczać, że zastosowanie uśrednionych wartości emisji, zawsze będzie obarczone sporym błędem.

Właśnie to, oraz badania jakie przedstawił nam producent, zdecydowało o zastosowaniu przez nas tego a nie innego urządzenia.

Z uwagi na to, że bardzo dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów, zastosowaliśmy urządzenie które automatycznie dostosowując poziom emisji w 100% zabezpiecza pacjenta przed ewentualnym przegrzaniem / niedogrzaniem tkanek, co całkowicie eliminuje możliwość popełnienia błędu przez operatora.

Najnowocześniejsza technologia = optimum skuteczności = 100% bezpieczeństwa.