Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

O nas

Szanowni Państwo,

Kiedy w 2005 roku zakładaliśmy Centrum Wyszczuplania & Spa OTC przyświecała nam idea stworzenia wyjątkowego miejsca oferującego wyjątkowe zabiegi.

Realizując nasz projekt przeanalizowaliśmy rynek najnowocześniejszych zabiegów z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej oraz kosmetologii wybierając do zastosowania w naszym Centrum najbardziej zaawansowane i najskuteczniejsze z nich. Analizę oparliśmy nie tylko na informacjach producentów, ale przede wszystkim na badaniach klinicznych i naukowych oraz opinii klientów.

INNOWACYJNOŚĆ

Prowadząc nasz projekt zawsze staramy się „wyprzedzać czas”. Szukamy, znajdujemy i wprowadzamy najnowocześniejsze metody i technologie kosmetologiczne. To my, jako pierwsi w Trójmieście wprowadziliśmy zabiegi wyszczuplające wykonywane najnowszą generacją urządzeń elektrostymulacji Excellence®. Również my, jako pierwsi w Trójmieście wprowadziliśmy zabiegi odmładzające i wyszczuplające Falami Radiowymi niskiej częstotliwości RadioFrequency Diathermy® Lavatron. Jako prekursorzy rozpoczęliśmy wykonywanie Mezoterapii Bezigłowej NNM® falami radiowymi.

OTC jako pierwsze centrum w Trójmieście i jedno z nielicznych w Polsce wprowadziło zabiegi japońskiej firmy UMO „Gold Facial Treatment”® (Złotej Maski), jedynej jak dotąd, opatentowanej skutecznej metody rzeczywistego nieinwazyjnego wprowadzania czystego złota do warstw skóry właściwej.
Pierwsi i jak dotąd jedyni w Trójmieście, wprowadziliśmy przełomową japońską technologię miejscowego wyszczuplania NARL® ultradźwiękami 517 kHz.
Jako pierwsze centrum urody w POLSCE ! udostępniliśmy najnowszą czwartą generację zabiegów naddźwiękowym strumieniem cieczy i gazu JetM®
Staliśmy się też pierwszym w Gdyni centrum które uruchomiło usługę najnowocześniejszej generacji IPL w brytyjskiej technologii iPULSE®
Nie poprzestajemy na tym, poszukując na bieżąco nowych, unikalnych, skutecznych technologii i preparatów.

DOŚWIADCZENIE = SKUTECZNOŚĆ = SATYSFAKCJA

Nasze motto „Gwarancją skuteczności jest praktyka” doskonale odzwierciedla cel, jaki nam przyświeca. Jako prekursorzy najnowszych zabiegów, z natury rzeczy mamy większe od innych doświadczenie. Nawiasem mówiąc często szkolimy i konsultujemy inne salony, dzieląc się naszą wiedzą. Na bieżąco szkolimy się również i my, doskonaląc nasza wiedzę.

Doświadczenie nabyte przez praktykę owocuje bardzo wysoką skutecznością naszych zabiegów. Skuteczność zaś daje efekt w postaci satysfakcji naszych klientów. To nasz cel! Dla zadowolenia naszych klientów zrobimy (prawie) wszystko.

Naszym zdaniem nie wystarczy „wykonywać” zabiegów, trzeba je „wykonywać” skutecznie. Mamy nadzieję, że udaje się nam realizować założony cel, o czym świadczą opinie naszych klientów wyrażane zarówno bezpośrednio jak i publikowane na forach. Nasza popularność na Facebook’u (najwyższa spośród gdyńskich salonów urody), potwierdza niesłabnące zainteresowanie i pozytywny odbiór naszych zabiegów.

MAKSIMUM EFEKTU przy MAKSIMUM KOMFORTU

Komponując programy zabiegowe priorytetem jest dla nas zapewnienie maksimum efektu przy maksymalnym komforcie. Absolutnie kardynalną naszą zasadą jest stosowanie tylko sprawdzonych, bezpiecznych, nieinwazyjnych i bezbolesnych technologii.

CO NAS WYRÓŻNIA


W wyjątkowy na naszym rynku sposób, łączymy najnowocześniejsze technologie z wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Bardzo dbamy o łagodny klimat i intymność naszych gabinetów. Uważnie dobieramy kojące aromaty i łagodną muzykę, otaczające klienta podczas zabiegu. Zwracamy też szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych klientów, zarówno w zakresie wykonywanych zabiegów, stosowanych preparatów jak i higienę zabiegową.

Jako jedni z nielicznych, jeśli nie jedyni w Trójmieście, oferujemy możliwość darmowego sprawdzenia naszych zabiegów, bez żadnych zobowiązań ze strony klienta. Zapewniamy profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność.

Ceny zabiegów i pakietów kalkulujemy na rozsądnym poziomie.Zawsze staramy się być konkurencyjni, nie mniej, ponieważ stosujemy urządzenia i preparaty wyłącznie najwyższej jakości nie uznając kompromisów (co jest niestety kosztowne), nie zaniżamy cen kosztem jakości i skuteczności. Aczkolwiek jesteśmy zawsze elastyczni i gotowi na sugestie ze strony klientów.

Zapraszamy do OTC miejsca naprawdę innego niż wszystkie.

Dołączcie Państwo do grona setek naszych zadowolonych klientów.

Zespół OTC