Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Botox (botoks) – Kwas hialuronowy – Zabiegi Medycyny Estetycznej

Dzięki współpracy z lekarzem med. estetycznej, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z oferty zabiegów iniekcyjnych.

Wykonujemy między innymi :
Toksyna Botulinowa (Botox)

Toksyna Botulinowa –

Botox

Azzalure®

 

Zabieg polega na ostrzykiwaniu twarzy toksyną botulinową, w celu zablokowania przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego, w efekcie czego następuje całkowite lub częściowe spłycenie istniejących zmarszczek. Dodatkowo, terapia zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek mimicznych.

Rezultaty Azzalure utrzymują się od 4 – 6 miesięcy, podczas których skóra odpoczywa, zmarszczki wygładzają się a mięsień „zapomina” o swojej aktywności, dzięki czemu twarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Efekty będą trwalsze, gdy terapia będzie powtarzana. idealnie nadaje się do eliminacji zmarszczek mimicznych twarzy, zmarszczek na czole, tzw. kurzych łapek wokół oczu, bruzdy między brwiami (lwia zmarszczka), zmarszczek palacza. Dodatkowo można unieść opadnięte kąciki ust, albo podnieść opadające powieki. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia. Zajmuje około kwadransa, nie wymaga rekonwalescencji, ani wcześniejszych przygotowań. Ostateczny efekt widoczny jest po tygodniu i utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet dłużej – wszystko zależy od ilości podanej dawki i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Każdy kolejny zabieg dodatkowo wydłuża ten czas.  
Wypełniacze - kwas hialuronowy Princess

Wypełniacze – kwas hialuronowy 

Princess

Princess Volume® Filler®

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie – pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.
Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. Trwa około kwadransa. Zabieg jest mało odczuwalny – stosuje się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Jeśli czasem pojawi się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach.
Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.
   

Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa Lipoliza Dermaheal LL

 

to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu  wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i  sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,  leczenie cellulitu, regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Dermaheal HSR  

to przeciwzmarszczkowy preparat do mezoterapii dający efekt odmładzania, regenerujący i nawilżający. Działa, rewitalizując suchą i nieodżywioną skórę, poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydu biomimetycznego odmładza i pobudza postarzałą skórę, zmniejszając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.


Intralipoliza (Dermastabilon)

Opis zabiegu:

Lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która pozwala w sposób bezoperacyjny na trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i dodatkowych preparatów np. L-karnityny lub krzemionki organicznej w zależności od konkretnych potrzeb skóry ( nawodnienie, ujędrnienie).

Lipoliza iniekcyjna stała się alternatywą dla bolesnych zabiegów jak na przykład liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i stosunkowo niedroga metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała. W nowoczesnych ośrodkach medycyny estetycznej na świecie już od kilku lat z powodzeniem stosuje się mieszankę fosfatydylocholiny i deoksycholatu do modelowania sylwetki ciała.

Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu (lecytyna) stosowany w medycynie od bardzo dawna w leczeniu zatorów tłuszczowych oraz redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podane do tkanki tłuszczowej powodują rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. Metabolizm tłuszczu przyśpieszony zostaje dzięki L-karnitynie. Najbardziej widoczne efekty modelowania sylwetki osiągane są u pacjentów u których nagromadzony tłuszcz nie ulega redukcji nawet w wyniku diety oraz ćwiczeń fizycznych. Jednak należy pamiętać, że jest to metoda wspomagająca, nie sprawdzi się u pacjentów z rozległą otyłością. Lipoliza iniekcyjna wykonywana jest najczęściej w okolicach podbródka i brody, policzków, brzucha, ud oraz pośladków, czyli miejsc w których najczęściej następuje nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

Przed zabiegiem :

Podczas konsultacji medycznej, lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych oraz aktualnych chorób oraz uczuleń. Po konsultacji lekarskiej i braku przeciwwskazań do zabiegu, na zaznaczone wcześniej miejsca może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Następnie następuje dezynfekcja skóry po której lekarz dokonuje wstrzykiwania preparatu we wcześniej zaznaczone miejsca bardzo cieniutką igłą. W miejscu podania pojawia się małe zaczerwienienie oraz delikatne uczucie pieczenia, które jednak szybko ustępuje. Po zabiegu mogą pojawiać się bolesne i piekące zaczerwienienia a nawet drobne krwiaki lub obrzęk, gdyż są to typowe objawy rozpadu komórek tłuszczowych.

Do aktywności fizycznej można wrócić w kilka dni po wykonanym zabiegu, po ustąpieniu objawów stanu zapalnego, który wynika z działania produktów rozpadu komórek tłuszczowych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Dzięki zastosowaniu znieczulenia i używaniu bardzo cienkich igieł zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów.  

Wskazania:

Miejscowe otłuszczenie ciała: podwójny podbródek, druga broda, fałd tłuszczu na brzuchu, tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda, tłuszcz na pośladkach, zbyt grube pośladki, gruby, otłuszczony „byczy” kark, tłuszcz wokół pach, poduszeczki tłuszczu w okolicy pach.

 

Przeciwwskazania:

Aktywna choroba nowotworowa, Ciąża, Karmienie piersią, Aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze, Przyjmowanie leków zaburzających krzepnięcie krwi, Choroby autoimmunologiczne (tzw. z autoagresji), Skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytkie unaczynienie, skłonność do powstawania keloidów (bliznowców), Niestabilna cukrzyca, Niewydolność wątroby, Niewydolność nerek, Padaczka


HYDRO DELUXE


Oferta jest systematycznie poszerzana. Szczegółowych informacji udziela lekarz wykonujący zabiegi.

Zabiegi iniekcyjne nie są objęte programem “bezpłatnego zabiegu próbnego”.