Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Darmowy zabieg próbny – rezerwacja

ZAPRASZAMY CIĘ NA BEZPŁATNĄ PRÓBĘ ZABIEGU

Jest ona CAŁKOWICIE bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do żadnego zakupu, dodatkowo podczas wizyty możesz skorzystać ze specjalnej promocji cenowej.

Dlaczego zapraszamy Cię bezpłatnie? Naszym celem jest poznanie problemu z jakim się borykasz i zaproponowanie (naszym zdaniem) optymalnego rozwiązania. Chcemy też, byś ewentualną decyzję, mogła podjąć nie tylko na podstawie “teoretycznych opisów”, prospektów i zapewnień, ale po naocznym sprawdzeniu naszych zabiegów. Naszą markę od ponad 10 lat, budujemy na uczciwym i rzetelnym traktowaniu klienta.

Podaj dogodny termin i inne dane, następnie kliknij na przycisk Dane są prawidłowe. Zapisz mnie u dołu formularza.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, będziesz też otrzymywać aktualne informacje o obniżkach.

Darmowa próba zabiegu to skrócona (uproszczona) wersja zabiegu pełnego, wykonywana na wybranym fragmencie twarzy lub ciała.

W ramach zabiegu próbnego prezentujemy do wyboru następujące technologie :

JetM (oksybrazja),

Pozostałe technologie, nie są objęte programem bezpłatnej prezentacji.

Bezpłatna prezentacja połączona jest z bezpłatną konsultacją.

Wypełnij poniższy formularz, wybierz interesujący Cię zabieg i termin.
* Oznacza pole wymagane.

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Potrzebne są „OTC Uroda”, wyłącznie do celów przetworzenia Twojego zgłoszenia oraz marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883). Administratorem danych jest OTC Uroda Medi Spa, możesz wnieść o ich zmianę lub usunięcie, w każdym czasie.

Zabiegi wykonuje MANO

GDAŃSK OLIWA

ul. Grunwaldzka 504

Aby się z umówić na darmowy zabieg próbny dzwoń:

513029127 lub 58 58 58 081,

lub wypełnij formularz.

Rezerwacje telefoniczne:

poniedziałek – piątek : 9:00 – 21:00,

sobota : 9:30 – 15:00.

Dokładne terminy ustalamy telefonicznie.

W ramach bezpłatnego zabiegu poznasz nasze technologię, ocenisz jej skuteczność, uzyskasz kompleksową bezpłatną poradę.

Jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować?

Celem zabiegu próbnego, jest głownie zapoznanie klientki / klienta z potencjalnymi możliwościami jakie daje technologia JetM, oraz możliwością oceny jej skuteczności przed ewentualnym zakupem pakietu zabiegowego. Z uwagi na naszą troskę o zadowolenie naszych gości, staramy się by decyzje podejmowane przez nich, opierały się nie tylko na “suchym” opisie naszych zabiegów, ale przede wszystkim na Państwa realnych wrażeniach i ocenie. Zawsze zatem, bardzo namawiamy Państwa do tego by osobiście, bez żadnych zobowiązań, sprawdzić naszą ofertę. Są to zabiegi prezentacyjne, zmodyfikowane tak aby głównie, przekazać jak najwięcej informacji na temat zabiegu oraz zapoznać klientkę/klienta z odczuciami i efektami jakie towarzyszą zabiegowi. Z uwagi na obszerność prezentacji, zabieg próbny stanowi skróconą/uproszczoną (pokazową) wersję zabiegów pełnych. Zabieg próbny na twarz polega na konsultacji, przedstawieniu oferty, ustaleniu optymalnego programu oraz na wykonaniu próbnego zabiegu ok 15 min, wykonanego na jednej, wybranej strefie (fragmencie twarzy) i nie wymaga on żadnych specjalnych przygotowań. Całkowity czas spotkania to ok 60 min. Bezpłatny zabieg próbny, nie pociąga za sobą zobowiązań ani konieczności dokonania zakupu.

Przeciwwskazania

Nie należy wykonywać zabiegów przy stwierdzeniu przeciwwskazań: stany zapalne, gorączkowe, ropne, zapalne i alergiczne choroby skóry. JAKIEKOLWIEK AKTYWNE, ZAKAŹNE STANY ZAPALNE SKÓRY, SĄ ABSOLUTNYM PRZECIWWSKAZANIEM DO WYKONANIA ZABIEGU.

ZAPRASZAMY