Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Złoty zabieg UMO GFT 24k – złota maska

Złoty zabieg UMO GFT 24k – złota maska

Złoty zabieg UMO GFT 24k - złota maska

Leczniczy, liftujący regeneracyjny bezbolesny, nieinwazyjny, naturalny zabieg wykonywany czystym 24 karatowym złotem. Ten przełomowy ekskluzywny zabieg odmładzający stanowiący nieinwazyjną, bezpieczną, bezbolesną i tańszą alternatywę “złotych nici”, wykonywany w czołowych salonach kosmetycznych na Świecie, np. w londyńskim HARRODS.

Jako jedyni w Trójmieście posiadamy autoryzację japońskiej firmy UMO na wykonywanie tego ekskluzywnego zabiegu upiększającego, CZYSTYM 24k ZŁOTEM.

Efektami zabiegu są:
 
  • Silne i głębokie nawilżenie oraz odświeżenie skóry nano mgłą.
  • Regeneracja DNA komórek, eliminacja wolnych rodników, spłycenie zmarszczek i rozświetlenie twarzy.
  • Stymulacja metabolizmu oraz dostarczenie skórze energii, powoduje pobudzenie produkcji kolagenu, poprawę elastyczności i profilaktykę przeciwzapalną.
  • Redukcja zasinień i opuchlizn pod oczami.
  • Spektakularny wygląd twarzy, natychmiast po zabiegu.

Z uwagi na obojętny charakter złota i naturalne preparaty UMO GFT, nie stwierdzono praktycznie żadnych przeciwwskazań.

Konsultacja wskazana jest przy czynnych stanach zapalnych skóry i uczuleniu na złoto.

Film przedstawia zabieg demonstracyjny, w zależności od opcji, wielkości twarzy i innych warunków, zabieg może być wykonany inaczej, przy zachowaniu odpowiedniej skuteczności, gramatury złota, nośników i kosmetyków.

Do tej pory złoto w zabiegach kosmetycznych stosowane było niezmiernie rzadko z uwagi na konieczność inwazyjnego (np. przez nakłuwanie igłą) wprowadzania do skóry.

Dzięki przełomowej technologii oraz zaawansowanym badaniom dermatologicznym udało się wprowadzić nowy zabieg Gold Facial Treatment i wykorzystując wreszcie ,w pełni naturalne właściwości lecznicze złota.

Japońska firma UMO zaprezentowała opatentowany system wprowadzania cząsteczek czystego złota do warstw skóry w sposób CAŁKOWICIE NIEINWAZYJNY I BEZBOLESNY.

Efekt ten osiągnięto poprzez połączenie technologii tzw. zjonizowanej „Nano mgły” cząsteczek wody, wytwarzanej w opatentowanym urządzeniu z zastosowaniem wynalezionego przez firmę UMO naturalnego preparatu gamma PGA który jest swoistym „nośnikiem” cząsteczek złota do wewnątrz skóry.

Światowa premiera zabiegu GFT Złota Maska odbyła się na targach „Beauty World” 2007 w Japonii, gdzie wzbudziła wielkie emocje oraz zainteresowanie. Japońska firma UMO zaprezentowała tę przełomową nową technologię kosmetyczną , czyli zabieg wykonywany czystym 24 karatowym złotem. Polska premiera odbyła się na targach Uroda Gdańsk 2007, zdobywając wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt targów.

Odkąd w 2007 roku wprowadzono zabieg UMO GFT, wiele firm próbowało i próbuje imitować efekty tego przełomowego zabiegu.

Spotykamy się z różnymi próbami naśladowania opatentowanej technologii UMO (Japan), od zwykłych prymitywnych imitacji sprzedawanych na portalach aukcyjnych, po pakiety oferowane przez poważnych producentów kosmetyków. Nikomu jednak, jak dotąd nie udało się skutecznie skopiować nanotechnologii UMO.

Aby uniknąć rozczarowań, doradzamy skorzystanie z oryginalnego zabiegu UMO GFT.

Nie trać czasu i pieniędzy na imitacje !

Sprawdź oryginał.

 

Ten profesjonalny i ekskluzywny zabieg rozpoczyna się głębokim oczyszczeniem skóry.

Po oczyszczaniu następuje ekstensywny drenujący masaż z użyciem Gamma PGA. Następnie, opatentowana Nano Mist dostarcza jeszcze więcej Gamma PGA, jonów ujemnych i aktywnych składników aby głęboko nawilżyć skórę i przygotować ją do nałożenia płatków z 24 karatowego złota na twarz. Następnie złoto jest delikatnie wmasowywane w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Piękniej wygląda się od razu po zabiegu, ale jony złota przenikające skórę działają jeszcze przez co najmniej miesiąc. W efekcie wprowadzone do skóry czyste złoto wraz intensywnym nawilżeniem Nano cząstkami wody :
  • stymuluje syntezę kolagenu
  • wyrównuje wilgoć w skórze
  • ma działanie łagodzące i relaksujące na twarz
  • reguluje wydzielanie „sebum” czyli naturalnego lubrykantu wytwarzanego przez skórę

Wprowadzone podczas zabiegu GFT złoto, stymuluje wzrost komórek podstawowej warstwy aby zregenerować zdrowe, mocne komórki i doprowadzić do efektu liftującego. Właściwości przeciwzapalne złota zmniejszają stany zapalne skóry, w wyniku czego spowalniają procesy wydzielania melaniny i redukują plamy starcze, złoto rozjaśnia i rozświetla skórę.

Złoto eliminuje szkodliwe i postarzające skórę wolne rodniki.

Oprócz działania leczniczego w widoczny sposób poprawiającego urodę i zdrowie skóry zabieg UMO GFT „Złota Maska” natychmiast po zastosowaniu

spowalnia wydzielanie się melaniny, spowalnia proces utraty kolagenu i elastyny, redukuje drobne zmarszczki, rozjaśnia i rozświetla skórę.

Odpowiednio zjonizowana nano mgła penetruje skórę we wszystkich warstwach poprawiając także na naturalne nawilżenie skóry. Dzięki temu w skórze utrzymuje się optymalny stopień nawilżenia na długo po wykonanym zabiegu.

Zabieg GFT można jednocześnie wykonać także na szyi i dekolcie. Zabieg można stosować na dowolną część ciała ( w tym piesi).

Nano Mist „Nano mgła”– to wytwarzany w specjalnym urządzeniu aerozol wody o strukturze cząstek siedmiokrotnie mniejszej od pary wodnej.

Gamma Polyglutamic Acid (gama PGA)– to najskuteczniejsza obecnie znana substancja nawilżająca dostępna na rynku! Jest wielkim przełomem w nauce pielęgnacji skóry i medycynie kosmetycznej. Gamma PGA jest preparatem całkowicie naturalnym otrzymywanym z soi, uelastycznia skórę i likwiduje barierę skóry przyspieszając wnikanie złota w skórę. Opatentowany GAMMA PGA to naturalna substancja głęboko nawilżająca, o 10-krotnie większej skuteczności w stosunku do kwasu hialuronowego!

Dzięki UMO GFT 24k  „Złotej Masce” utrzymasz jędrność,

elastyczność i właściwe nawilżenie skóry na długo.