Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKAMI

Miejscowe odchudzanie, modelowanie sylwetki ultradźwiękami – NARL

 

Narl - ultradźwiękowe wyszczuplanie miejscowe (lipoliza ultradźwiękowa)

Przełom w odchudzaniu miejscowym

 

Pierwsza naukowo dowiedziona lipoliza ultradźwiękami 517kHz, przełom w odchudzaniu miejscowym.
 

 

NorAdrenalineReLease. – ekonomiczniejsza alternatywa Ultrashape i Ultarcontour. Unikalna, naturalna, nowatorska metoda lipolizy tkanki tłuszczowej.

 

NARL jest metodą, która łączy specyficzną, bezpieczną częstotliwość oraz intensywność ultradźwięków do uwolnienia noradrenaliny aktywującej naturalny proces lipolizy.

 

NARL to rewolucyjna technika stworzona została w Japonii przez doktora medycyny Hirochide Miwa. W samej Japonii sprzedano dotychczas ponad 7000 urządzeń. Od dwóch lat NARL z wielkim sukcesem stosowany jest w wellness & spa, gabinetach odnowy biologicznej, centrach masażu i leczenia otyłości w Europie.

EFEKTY

 

Sesja po sesji następuje redukcja głębokich i podskórnych warstw tkanki tłuszczowej w aplikowanych obszarach ciała. Obwody ciała ulegają pomniejszeniu o wiele centymetrów co związane jest z ubywaniem tkanki tłuszczowej.

 

Skuteczność NARL naukowcy udowodnili na podstawie analiz krwi i różnych metod obrazowych pomiaru tkanki tłuszczowej.
Najbardziej nasilone rezultaty występują w obszarze brzucha.

 

Narl efekty odchudzania ultradźwiękowego

 

 

ZASADA DZIAŁANIA

NARL jest metodą, która łączy specyficzną, bezpieczną częstotliwość oraz intensywność ultradźwięków (517 KHz i 110 mW/cm2), stymulującą neurony współczulnego układu nerwowego do uwalniania noradrenaliny w tkance tłuszczowej.
Noradrenalina docierając do komórek tłuszczowych, łączy się z receptorami na ich powierzchni, co aktywuje miejscową lipolizę.

Uwolnione wolne kwasy tłuszczowe (FFA) oraz glicerol muszą natychmiast zostać „spalone”, aby zapobiec ich ponownemu zmagazynowaniu w tkance tłuszczowej.

Elektrostymulacja EMS tuż po zabiegu NARL jest optymalnym sposobem dla uzyskania oczekiwanego efektu miejscowego wyszczuplenia. Proces ten jest niezależny od kontroli centralnego układu nerwowego co zabezpiecza przed efektem „jojo”.

 

DZIAŁANIE

NARL pozwala na stymulację każdego obszaru ciała bogatego w tkankę tłuszczową zwłaszcza tę głęboką, stanowiącą rezerwę dla organizmu, a więc na brzuchu, pośladkach, biodrach, udach i ramionach.

Oddziaływanie na dany obszar uzyskujemy poprzez odpowiednie ułożenie 4 lipopłytek i włączenie emisji na czas 10 minut. W czasie sesji możliwe jest stymulowanie od 1 do 3 odrębnych obszarów przez 10 minut każdy. W celu uzyskania maksymalnego efektu zalecana ilość zabiegów wynosi 12, przy częstotliwości 2 – 3 tygodniowo.