Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Mezoterapia Bezigłowa – infuzja transdermalna

Mezoterapia Bezigłowa – infuzja transdermalna


Mezoterapia bezigłowa – Ciało
połączona z infuzją tlenową

Mezoterapia bezigłowa stosowana przy zabiegach “na ciało” jest zabiegiem analogicznym do Mezoterapii Twarzy, przy czym stosowane są inne bardziej skondensowane preparaty o nieco odmiennej budowie molekularnej.

Mezoterapia Bezigłowa technologią infuzji transdermalnej Jet-M polega na bezbolesenym i bezigłowym wprowadzaniu specjalnych preparatów aktywnych poprzez wstrzyknięcie ich w warstwy skóry (do 5mm) strumieniem preparatu o prędkości 200 m/s.

Metoda ta należy do najnowocześniejszych stosowanych obecnie na świecie. Jest bezbolesna, nie pozostawia blizn i opuchlizny,  jest całkowicie bezpieczna i aseptyczna bo BEZDOTYKOWA.

Preparat wprowadzany w całej głębokości skóry działa skuteczniej i nie tworzy pod skórą bolesnych “kieszonek”. Każdorazowo podczas zabiegu wprowadzamy do 2 ml preparatu.

Mezoterapia bezigłowa JetPeel JetM to

  • – zabieg przyjemny, bezbolesny, praktycznie nie pozostawia śladu.
  • – bezpieczeństwo i sterylność ponieważ dysza nigdy nie dotyka skóry.
  • – korzystny efekt działania preparatu w całej warstwie wprowadzania

Mezoterapia bezigłowa – Twarz
połączona z infuzją tlenową

Mezoterapia Bezigłowa technologią infuzji transdermalnej Jet-M połączonej z infuzją tlenową polega na bezbolesenym i bezigłowym wprowadzaniu specjalnych preparatów aktywnych poprzez wstrzyknięcie ich w warstwy skóry (do 5mm) strumieniem preparatu o prędkości 200 m/s.

Metoda ta należy do najnowocześniejszych stosowanych obecnie na świecie. Jest bezbolesna, nie pozostawia blizn i opuchlizny, jest całkowicie bezpieczna i aseptyczna bo BEZDOTYKOWA.

Preparat wprowadzany w całej głębokości skóry działa skuteczniej i nie tworzy pod skórą bolesnych “kieszonek”. Każdorazowo podczas zabiegu wprowadzamy do 2 ml preparatu.

Mezoterapia bezigłowa JetPeel JetM to

  • zabieg przyjemny, bezbolesny, praktycznie nie pozostawia śladu.
  • – bezpieczeństwo i sterylność ponieważ dysza nigdy nie dotyka skóry.
  • – korzystny efekt działania preparatu w całej warstwie wprowadzania.