Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Kosmetyka lecznicza – Nimue

Kosmetyka lecznicza – zabiegi kosmetyczne Nimue


Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem najnowszych, aktywnych produktów leczniczych. Zabiegi z wykorzystaniem dermo- kosmetyków firmy NIMUE mają na celu odwrócenie i odbudowę uszkodzeń skóry, poprzez przemianę jej struktury, rewitalizację i odnowienie za pomocą selektywnie dobranych, na podstawie badań laboratoryjnych i klinicznych, składników aktywnych.

Zabieg AKTYWNA REGENERACJA SKÓRY 

Zabieg ukierunkowany na odmłodzenie skóry z cechami uszkodzenia. Dla skór hiperpigmentacyjnych i problematycznych. Oparty o aktywny Bio-Active Complex™ 15%. Jest silną, ale łagodną terapią aktywną, która zapewnia doskonałe rezultaty, zmniejsza wielkość i widoczność porów, a skóra uzyskuje udoskonaloną, zdrowszą strukturę, wzrasta jej sprężystość, blask i witalność.

Zabieg AKTYWNA REGENERACJA SKÓRY Z GŁĘBOKIM ODŻYWIENIEM I NAWILŻENIEM

Profesjonalny zabieg wzmacniający umożliwia osiągnięcie szybkich rezultatów w wypadku skóry zniszczonej z cechami uszkodzeń hiperpigmentacyjnych. Oparty o Bio-Active Complex™ 15%, Nimue TDS™ (kw. askorbinowy), DMEA, krzemionkę organiczną i kwas alfa-lipidowy. Wykorzystuje najnowsze składniki i technologie, aby poprawić elastyczność skóry, jej koloryt, teksturę, zapewniając zdrowy blask i jasność.

Zabieg ODMŁADZAJĄCO – PIELĘGNACYJNY 

Znakomity relaksacyjny dla skóry zabieg dostosowany do specyficznych wymagań skóry klienta, z wszystkimi zasadniczymi elementami reedukacji skóry. Przeznaczony do leczenia skóry z cechami uszkodzenia, hyperpigmentacyjnej, problematycznej oraz interaktywnej według klasyfikacji Nimue, jako terapia wspomagająca. 

Multifruit EKSFOLIACJA AHA

Kosmetyczny zabieg polegający na usuwaniu martwej, zrogowaciałej warstwy naskórka. Powoduje głębokie oczyszczenie i odblokowanie porów. Dzięki czemu skóra jest odświeżona i rozjaśniona. Zabieg jest odpowiedni dla każdej cery. Preparaty zabiegowe zawierają kwas glikolowy i migdałowy oraz kompleks MULTIFRUITS, mieszankę aż 5 kwasów (m. in. mlekowego, jabłkowego i octowego). Zabieg doskonale wspomaga stymulację odnowy komórkowej oraz radykalnie poprawia kondycję skóry.