Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

LavaTRON Lipoliza RF – odchudzanie, modelowanie sylwetki

RF Lipoliza, Wyszczuplanie, odchudzanie miejscowe falami radiowymi

RF Lipoliza, Wyszczuplanie, odchudzanie miejscowe falami radiowymiNOWOCZESNA TECHNOLOGIA
RF DIATHERMY
USUWANIE CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ

RF Diathermy to NOWA REWOLUCYJNA technologia wykorzystująca diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 0,3-1 cm. Głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Dochodzi do ogrzania tkanki tłuszczowej co powoduje wywołanie Lipolizy cieplnej. Ponadto metoda ta poprawia krążenie krwi i funkcjonowanie komórek skóry oraz łagodzi ból.
Radio Frequency (RF) to najnowsza i najskuteczniejsza obecnie, nieinwazyjna technologia której skuteczność potwierdzono badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. Działa, skutecznie wywołując lipolizę oraz odwracając skutki starzenia skóry. RF Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.
Lipoliza cieplna wywoływana jest poprzez bezpośrednie zwiększenie temperatury tkanek tłuszczowych poddawanych zabiegowi. Efekt ten wykorzystywany jest do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz modelowania sylwetki.
Powstający w wyniku lipolizy glicerol jest wchłaniany w wątrobie, ulega fosforylacji i utlenieniu do fosfodihydroksyacetonu, a następnie izomeryzacji do aldehydu-3-fosfoglicerynowego. Odpowiednie enzymy, znajdujące się w komórkach wątroby, przekształcają glicerol w pirogronian lub glukozę, które to są spalane bądź wydalane.

Efekty uzyskiwane przy pomocy
(fal radiowych) RF:

 

 • – usuwanie tkanki tłuszczowej
 • – likwidacja cellulitu
 • – likwidacja zwiotczeń skóry
 • – poprawa napięcia skóry 
 • – wzmocnienie odporności skóry
 • – poprawa krążenia krwi 
 • – lepsze odżywienie tkanek
 • – odprężenie mięśni
 • – spłycenie blizn,
 • – ujędrnianie ciała i likwidacja zwiotczeń
 • – poprawa stanu skóry
 • – i wiele innych

 

LavaTRON jako urządzenie monopolarne jest jednym z najskuteczniejszych w zakresie lipolizy (odchudzania, wyszczuplania, usuwania cellulitu) falami radiowymi. Dzięki specjalnym głowicom, fala może penetrować skórę do głębokości tkanek tłuszczowych, co jest bardzo trudne  w wypadku innych urządzeń wielopolarnych. Przy czym dzięki ciągłej, komputerowej kontroli temperatury, zabieg jest zawsze przyjemny, bezpieczny i optymalnie skuteczny.

 

Zobacz dlaczego zabieg LavaTRON jest lepszy od podobnych zabiegów RF

Do wykonywania zabiegów RF wykorzystujemy wielokrotnie nagrodzone na targach medycznych i kosmetologicznych w Japonii, USA a także w Polsce, urządzenia medyczno – komputerowe LavaTRON.
Stosowana przez nas maszyna jako jedyna na rynku jest wyposażona w automatyczny komputerowy system kontroli mocy emisji fali w zależności od grubości skóry i tkanki tłuszczowej w miejscu wykonywania zabiegu.
Unikalną cechą jest tu system czujników który kontrolując w czasie rzeczywistym temperaturę tkanki zawsze dostosowuje automatycznie moc, tak aby nie przegrzewać obszaru zabiegowego.