Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

UMO Facial Spa

Umo Facial Spa

Intensywne nawilżenie i odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu.


Zabieg wygładza drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne, nawilża głębokie warstwy skóry. 
Pozostawia delikatny, gładki i nawilżający film. 
Wygładza, odżywia, regeneruje i uelastycznia skórę

Urządzenie UMO Facial Spa wytwarza nanomgłę, która wnika głęboko w skórę dostarczając przy tym składniki aktywne i odżywcze. W połączeniu z preparatami z linii UMO Skin Formula – UMO Carrier For Facial, Booster For Facial oraz Silk Gel oferuje cztery programy zabiegowe, które pomogą zadbać o skórę narażoną na zgubny wpływ środowiska (słońce, zanieczyszczenia).

UMO Facial Spa Ultrasonic Nano Mist jest niezwykle delikatna. Ze swoim ładunkiem jonów z łatwością przedostaje się głęboko do skóry odżywiając ją Gamma PGA i składnikami z Boosterów.

Efekt osiągnięty jest gdy cząsteczki nano pary łączą się z podatnym za ładunki jonowe GammaPGA. Wibrujące cząsteczki dostają się do najgłębszych warstw skóry.

Cząstki Nano Mist są siedmiokrotnie mniejsze niż para wodna z tradycyjnego wapozonu. Nano Mist również zmiękcza warstwę naskórka tworząc optymalne środowisko do maksymalnego nawilżenia.SILNIE NAWILŻAJĄCA OPATENTOWANA SUBSTANCJA, GAMMA PGA STANOWI PRZEŁOM W PIELĘGNACJI SKÓRY. Gamma PGA nawilża skórę 10 razy mocniej od kwasu hialuronowego i uelastycznia ją o wiele lepiej niż kolagen. jest to idealna podstawa dla wielu aktywnych, odżywczych składników z powodu jej możliwości penetracji skóry i „zamykania” w niej wilgoci.

Substancja jednocześnie poprawia naturalne możliwości nawilżające skóry utrzymując skórę gładką i elastyczną. Gamma PGA jest w 100% naturalne i wolne od konserwantów.

Zabieg uzupełniany jest CHROMOTERAPIĄ

Kolor czerwony przeznaczony dla skóry z oznakami starzenia (zmarszczki i przebarwienia)

  • poprawia cyrkulację krwi oraz metabolizm skóry
  • stymuluje syntezę kolagenu

Kolor niebieski przeznaczony dla skóry wrażliwej, trądzikowej i tłustej

  • wyrównuje wilgoć w skórze
  • ma działanie łagodzące i relaksujące
  • reguluje wydzielanie sebum

Preparaty pomocnicze używane do zabiegu:


Umo Carrier For Facial

Jest bazą wszystkich zabiegów. Oparty o kwas poliglutaminowy GammaPGA, jest “dystrybutorem” innych preparatów i składników, charakteryzuje się wysokimi możliwościami nawilżenia.


Łagodzący
Facial Booster BC


Naprawa bariery ochronnej
Facial Booster BR


Przebarwienia
Facial Booster PR


Redukcja zmarszczek
Facial Booster WE