Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Botox (botoks) – Kwas hialuronowy – Zabiegi Medycyny Estetycznej

Dzięki współpracy z lekarzem med. estetycznej, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z oferty zabiegów iniekcyjnych.

Wykonujemy między innymi :
Toksyna Botulinowa (Botox)

Toksyna Botulinowa –

Botox

Azzalure®

 

Zabieg polega na ostrzykiwaniu twarzy toksyną botulinową, w celu zablokowania przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego, w efekcie czego następuje całkowite lub częściowe spłycenie istniejących zmarszczek. Dodatkowo, terapia zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek mimicznych.

Rezultaty Azzalure utrzymują się od 4 – 6 miesięcy, podczas których skóra odpoczywa, zmarszczki wygładzają się a mięsień „zapomina” o swojej aktywności, dzięki czemu twarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Efekty będą trwalsze, gdy terapia będzie powtarzana. idealnie nadaje się do eliminacji zmarszczek mimicznych twarzy, zmarszczek na czole, tzw. kurzych łapek wokół oczu, bruzdy między brwiami (lwia zmarszczka), zmarszczek palacza. Dodatkowo można unieść opadnięte kąciki ust, albo podnieść opadające powieki. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia. Zajmuje około kwadransa, nie wymaga rekonwalescencji, ani wcześniejszych przygotowań. Ostateczny efekt widoczny jest po tygodniu i utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet dłużej – wszystko zależy od ilości podanej dawki i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Każdy kolejny zabieg dodatkowo wydłuża ten czas.  
Wypełniacze - kwas hialuronowy Princess

Wypełniacze – kwas hialuronowy 

Princess

Princess Volume® Filler®

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie – pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.
Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. Trwa około kwadransa. Zabieg jest mało odczuwalny – stosuje się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Jeśli czasem pojawi się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach.
Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.
   

Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa Lipoliza Dermaheal LL

 

to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu  wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i  sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,  leczenie cellulitu, regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Dermaheal HSR  

to przeciwzmarszczkowy preparat do mezoterapii dający efekt odmładzania, regenerujący i nawilżający. Działa, rewitalizując suchą i nieodżywioną skórę, poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydu biomimetycznego odmładza i pobudza postarzałą skórę, zmniejszając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

Oferta jest systematycznie poszerzana. Szczegółowych informacji udziela lekarz wykonujący zabiegi.

Zabiegi iniekcyjne nie są objęte programem “bezpłatnego zabiegu próbnego”.