Tłumaczenie - Google translator. Może zawierać błędy.

Darmowy zabieg próbny – rezerwacja

ZAPRASZAMY CIĘ NA TWÓJ BEZPŁATNY ZABIEG PRÓBNY

Jest on CAŁKOWICIE bezpłatny i nie zobowiązuje Cię do zakupu, dodatkowo podczas wizyty możesz skorzystać ze specjalnej promocji cenowej.
Podaj dogodny termin i inne dane, następnie kliknij na przycisk Dane są prawidłowe, zapisz mnie u dołu formularza.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie oraz będziesz otrzymywać nasz newsletter.
Darmowy zabieg próbny to skrócona (uproszczona) wersja zabiegu pełnego, wykonywana na wybranym fragmencie twarzy lub ciała.
W ramach zabiegu próbnego prezentujemy do wyboru następujące technologie :
JetM (oksybrazja), LavaTron (radiofrekwencja), iPulse (IPL), EMS (elektrostymulacja), NARL (ultradźwięki)
Pozostałe technologie jak np. med. estetyczna, złota maska czy zabiegi standardowe, nie są objęte programem bezpłatnej prezentacji.

Bezpłatna prezentacja połączona jest z bezpłatną konsultacją.

Wypełnij poniższy formularz, wybierz interesujący Cię zabieg i termin.
* Oznacza pole wymagane.

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Potrzebne są „OTC Uroda”, wyłącznie do celów przetworzenia Twojego zgłoszenia oraz marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883). Administratorem danych jest OTC Uroda Medi Spa, możesz wnieść o ich zmianę lub usunięcie, w każdym czasie.OTC Uroda & Medi Spa
GDYNIA – REDŁOWO,
ul.Bat.Chłopskich 12

Aby się z umówić na darmowy zabieg próbny dzwoń:
513029127 lub 58 58 58 081,

lub wypełnij formularz.

Rezerwacje telefoniczne:
poniedziałek – piątek : 9:00 – 21:00,
sobota : 9:30 – 15:00.

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek : 9:00 – 21:00

Serdecznie zapraszamy.


W ramach bezpłatnego zabiegu poznasz nasze technologie, ocenisz ich skuteczność, uzyskasz kompleksową bezpłatną poradę.

Dysponujemy własnym bezpłatnym parkingiem.


Jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować?

Celem zabiegu próbnego, jest głownie zapoznanie klientki / klienta z potencjalnymi możliwościami jakie daje wybrana technologia, oraz możliwością oceny jej skuteczności przed ewentualnym zakupem pakietu zabiegowego. Z uwagi na naszą troskę o zadowolenie naszych gości, staramy się by decyzje podejmowane przez nich, opierały się nie tylko na “suchym” opisie naszych zabiegów, ale przede wszystkim na Państwa realnych wrażeniach i ocenie. Zawsze zatem, bardzo namawiamy Państwa do tego by osobiście, bez żadnych zobowiązań, sprawdzić naszą ofertę. Zabiegi próbne wykonywane są “na twarzy” lub “na ciele”. Są to zabiegi prezentacyjne w różnych technologiach, zmodyfikowane tak aby głównie, przekazać jak najwięcej informacji na temat zabiegu oraz zapoznać klientkę/klienta z odczuciami i efektami jakie towarzyszą zabiegowi. Z uwagi na obszerność prezentacji, zabieg próbny stanowi skróconą/uproszczoną (pokazową) wersję zabiegów pełnych. Zabieg próbny na ciało polega na konsultacji, przedstawieniu oferty, ustaleniu optymalnego programu oraz na wykonaniu przebiegu zabiegowego ok 45 min, jest wykonywany w bieliźnie i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Zabieg próbny na twarz polega na konsultacji, przedstawieniu oferty, ustaleniu optymalnego programu oraz na wykonaniu próbnego zabiegu ok 15 min, wykonanego na jednej, wybranej strefie (fragmencie twarzy) i nie wymaga on żadnych specjalnych przygotowań. Całkowity czas spotkania to ok 60 min. Bezpłatny zabieg próbny, nie pociąga za sobą zobowiązań ani konieczności dokonania zakupu.

Przeciwwskazania

Nie należy wykonywać zabiegów w trakcie okresu menstruacji (zabiegi brzuszne), a także przy stwierdzeniu innych przeciwwskazań: ciąża, rozrusznik serca, niewyrównane wady serca (problemy z krążeniem nie są przeciwwskazaniem), poważne uszkodzenia mięśni, metalowe protezy (implanty nie są przeciwwskazaniem), zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki (przy zabiegach na nogi),stany zapalne, gorączkowe, ropne, zapalne i alergiczne choroby skóry, choroby nowotworowe. W wypadku iPulse niewskazane jest opalanie bezpośrednio przed i po zabiegu.
JAKIEKOLWIEK AKTYWNE, ZAKAŹNE STANY ZAPALNE SKÓRY, SĄ ABSOLUTNYM PRZECIWWSKAZANIEM DO WYKONANIA ZABIEGU.

ZAPRASZAMY